ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

درآمد

آموزش ذخیره سکه ها (Wallet)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همه ما برای نگهداری حقوق و یا درآمد بدست آمده حاصل از کاری که کرده ایم دارای یک حساب بانکی هستیم . زیرا بانک ها جایی امن برای نگهداری پول میباشد.

کیف پول (Wallet) مخصوص ذخیره سکه های الکترونیکی همانند حساب های بانکی عمل میکنند ، یعنی وظیفه نگهداری از درآمد کسب شده توسط شما را دارند.

هرکیف پول از حداقل یک آدرس تشکیل شده است و هر آدرس کیف پول از یک کد هش (hash) مانند 1J6P1e9yHTqRBrq8p8xcGQk6ZhAA5HdgJH تشکیل شده که چند حرف اول آن (از چپ) مشخص کننده نوع کیف پول (حرف 1 نشان دهنده بیت کوین میباشد ، یعنی این آدرس فقط میتواند بیت کوین را در خود نگهداری کند) بوده و بقیه آن مربوط به سایت ایجاد کنده کیف پول و در نهایت کد منحصر بفرد که مشخص کننده صاحب کیف یعنی شما ، است.

برای آشنایی بیشتر چند نمونه دیگر در زیر معرفی میگردد :

کیف پول Dogecoin با آدرس : DSkzfQwm7FzRLBHunbvL9yMzgLmUet14g7 (حرف D نشان دهنده نگهداری dogecoin)

کیف پول Litecoin با آدرس :    LhU7ws5z3u6tUqcm2TobR3B1eqTXwtzofr  (حرف L نشان دهنده نگهداری litecoin)

و..

 

کل سیستم بیت کوینی از کدهای Hash تشکیل شده است که این خود امنیت این سیستم را بسیار بالا میبرد.

بیت کوین ها یا همان مسائل حل شده ریاضی در بلوک هایی در اینترنت نگهداری میشوند اما سوال اینجاست ،شما چگونه صاحب یک بیت کوین یا قسمتی از آن میشوید؟ و یا عملیات تبادل از ارائه دهنده بیت کوین به کیف پول شما چگونه انجام میشود ؟

پاسخ خیلی ساده است ،همانطور که گفته شد بیت کوین از یک کد hash تشکیل شده است که در انتهای آن کد آدرس صاحب آن یا حل کننده مساله آن است حال برای تبادل از صاحب آن به شما کافیست آدرس کیف پول شما با آدرس کیف پول ارائه دهنده تعویض شود ، اتفاقی که رخ میدهد اینست که بیت کوین جابجا نمیشود تنها شناسنامه آن عوض میشود و به شما تعلق میابد ، همین پنهان بودن بیت کوین در بلوک ها باعث افزایش بسیار زیاد امنیت آن شده است.

نکته 1 بسیار مهم : بعضی از وبسایت ها برای ثبت نام آدرس کیف پول شما را میگیرند ، تا اینجای کار مشکلی نیست ، اما بعضی دیگر درکنار آدرس کیف پول از شما ایمیل و پسورد هم میخواهند ، دراینجا خیلی دقت داشته باشید تا همان ایمیل و پسوردی که برای ثبت نام در وب سایت های ارائه دهنده کیف پول استفاده کرده اید را به اینگونه وب سایت ها ندهید و از ایمیل و پسورد متفاوت استفاده کنید ، زیرا از روی آدرس کیف پول میتوان به وب سایت ارائه دهنده کیف پول رسید و با داشتن ایمیل و پسورد به راحتی به کیف پول دسترسی پیدا کرد.

نکته 2 : بهتر این است ، درآمد بدست آمده را در کیف پول های مختلف پخش و نگهداری کنید در این صورت امنیت درآمد شما افزایش میابد.

 


ارزش لحظه ای بیت کوین

چه کسی آنلاین است؟

ما 237 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نظرات

 

aprilmarietucker : Awesome  userimages

 

 هانیه : سایت بسیار جالبی دارید    userimages2

 

    حمید : بسیار عالی    userimage3

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

درآمد را دنبال کنید

درباره ما

  • مشهدی هستیم .
  • هدف ما ، معرفی بهترین و مطمئن ترین روش کسب درآمد اینترنتی
  • از بهار 95

درآخر

  • مطالب این وبسایت بطور پیوسته بروز می گردد. جهت آگاهی از جدیدترین اخبار و روش های جدید کسب درآمد اینترنتی به ما سر بزنید !